Kontakta oss

Kontakta oss

Medarbetare

JanTorstenson-200x200

Jan Torstenson

Projektledare
jan@brandspot.com
+46-706-68 55 73
OlaAstradsson-200x200

Ola Åstradsson

Sportsligt Ansvarig
ola@brandspot.com
+46-732-499 121
FabianBengtsson-200x200

Fabian Bengtsson

Pressansvarig
fabian@brandspot.com
+46-704-59 72 12
IMG_5957

Hanna Ericksson

Projektledare
hanna@brandspot.com
+46-733-64 39 45
IMG_5956

Robert Ohlson 

Seglingssledare
MagnusJarkvist-200x200

Magnus Jarkvist

Produktionsansvarig
magnus@brandspot.com
+46-702-07 46 26
IMG_5986

Mats Andersson

Projektledare TjSS
karolina

Karolina Neary

Funktionärsansvarig
karolina@brandspot.com
+46-730-69 10 61
Jan Sch

Jan Schlüter

Tävlingsledare

Bli funktionär

Vill du vara funktionär på Midsummer Match Cup?
Anmäl ditt intresse genom att fylla i formuläret nedan

Hjälp oss att skapa en unik tävling på en unik tävlingsarena, vi söker funktionärer som vill ta hand om våra tävlande atleter, välkomna gäster till området och mycket mera. Vi garanterar att det blir en kul och lärorik vecka i Skärhamn!

Tänk på att du måste vara minst 18 år gammal för att få vara funktionär!

Kontakta oss

Brandspot / Midsummer Match Cup
Birger Jarlsgatan 18
114 34 Stockholm
info@brandspot.com

Följ oss

Media

info@brandspot.com
Ansök om ackreditering